Godziny otwarcia
9:00 - 21:00
Niedziela
10:00 - 20:00
Plan centrum
Wirtualny spacer

Zakończona
Powrót do listy

JESIENNA KOLEKCJA MARKI DIVERSE

Marka zaangażowała do współpracy przy tworzeniu kampanii jedne z najgorętszych nazwisk w modelingu bieżącego sezonu – Zosię Nowak oraz Adama Kaszewskiego.

Sesja odzwierciedla kolorowe i aktywne życie młodych ludzi, pozytywnie spędzających czas w miejskiej przestrzeni. Założenia jesiennej kolekcji Diverse również osadzone są w urbanistycznym klimacie i miejskim stylu życia.

Projektanci marki zaproponowali dwie linie dla kobiet, różniące się od siebie nie tylko kolorystyką, ale i charakterem.Pierwsza, SENSUAL TOMBOYoparta jest na stylistyce workwear z wyraźnie zaakcentowanym tematem denim. Motyw ten pojawia się również  w dzianinach, których faktura i kolor imitują jeans. Druga z linii, 90’ ARTIST jest miękka i warstwowa. Inspiracją do  jej powstania był artystyczny look z ulic Brooklynu w latach 90.

Męska odsłona jesiennej kolekcji Diverse również została zamknięta w dwóch odrębnych w stylistyce liniach: NOCTURNAL METROPOLIS orazABANDONEM.

Damska i męska kolekcja DIVERSE dostępna jest w ponad 250 sklepach w całej Polsce oraz w e-sklepie: www.diversesystem.com

Galeria

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę cookies
© All rights reserved
ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica