Godziny otwarcia pon.-sob.
9:00 - 21:00
Plan centrum

Aktualności
Powrót do listy

Magiczne święta z drużyną Mikołaja w Galerii Świdnickiej.

Każdego roku grudzień jest magicznym czasem, szczególnie dla dzieci. Wszystko to za sprawą Mikołajek oraz przede wszystkim Świąt Bożego Narodzenia. Mali milusińscy kojarzą ten czas z prezentami oraz magicznym i tajemniczym św. Mikołajem.

Galeria Świdnicka, pragnąc jak najdłużej utrzymać tą niezwykłą atmosferę, przez cały grudzień zaprasza wszystkie dzieci do wspólnej zabawy wraz z drużyną Mikołaja. W każdą sobotę i niedzielę grudnia, aż do świąt, w godzinach 13-17 na najmłodszych czekać będzie prawdziwa moc atrakcji.

W programie:

– Strefa Artystyczna – Warsztaty kreatywności dla dzieci, czyli jak zrobić prosto i szybko upominek czy świąteczną ozdobę.

– Strefa Ruchu – Świąteczne zabawy i konkursy ruchowe ( „wyścigi refniferów”, „bieg z prezentami”, „śnieżna bitwa” i inne).

– Strefa Tańca i Piosenki, czyli nauka piosenek i tańców dla dzieci o tematyce świątecznej i zimowej ze specjalnym blokiem: „Twój Mikrofon” czyli możliwość prezentacji piosenek przez dzieci.

– Elfica i Bałwanek zamykający dzieci w Bańkach Gigantach, świąteczne makijaże i tatuaże dla dzieci z mieniącymi się brokatami, kolorowe balony, quizy i zagadki zespołowe o tematyce zimowej i świątecznej, wspólne ubieranie choinki.

Dodatkowo 6 grudnia spotkanie ze Św. Mikołajem i Śnieżynką przy asyście Elfów, blok tańców i piosenek, quiz mikołajowy i mnóstwo upominków do rozdania. Tego dnia Galerię Świdnicką odwiedzi również zespół pieśni i tańca „Mały Jubilat”, który wraz z przyjaciółmi wystąpi ze specjalnie przygotowanym blokiem mikołajkowym.

Drużyna Mikołaja zaprasza do Galerii Świdnickiej…ho ho ho !

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę cookies
© All rights reserved
ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica