Godziny otwarcia
9:00 - 21:00
Niedziela
10:00 - 20:00
Plan centrum
Wirtualny spacer

O nas

Tradycja i nowoczesność
Po szesnastomiesięcznym okresie budowy, w marcu 2012 roku odbyło się oficjalne otwarcie Galerii Świdnickiej – pierwszego w Świdnicy centrum handlowego nowej generacji. Rozległy gmach galerii, zlokalizowany w miejscu dawnych zakładów przemysłowych, nawiązuje do najlepszych tradycji dolnośląskiej architektury i łączy w sobie tradycję z nowoczesnością.

Znane i lubiane marki
Na 24 tysiącach metrów kwadratowych mieści się ponad 50 sklepów, usytuowanych na parterze obiektu, a także nowoczesny klub fitness. Oferta handlowa Galerii Świdnickiej to marki liderów rynku mody, usług, wyposażenia wnętrz, sprzętu AGD i elektroniki oraz branży kosmetycznej.

Nowoczesne kino Cinema 3D
W Galerii Świdnickiej znajduje się w pełni cyfrowe kino Cinema 3D, które w 4 salach może pomieścić jednocześnie ponad 1000 widzów. Kino dysponuje najnowocześniejszymi projektorami, serwerami i znakomitym systemem odtwarzania dźwięku.

Wyborne smaki
Zakupowej i rozrywkowej ofercie galerii dodają smaku restauracje i kawiarnie, w tym Choice, oferujący lody, w których dosłownie można się zakochać. Nad przestrzenią restauracyjną rozciąga się przeszklony dach, nadający jej niepowtarzalny klimat.

Ciekawe wydarzenia
Galeria Świdnicka na stałe wkomponowała się w przestrzeń miejską i od chwili otwarcia zdążyła zyskać wielką sympatię klientów – nie tylko mieszkańców Świdnicy, ale też całego powiatu i okolicznych miast. Poza udanymi zakupami galeria zapewnia swoim klientom wiele możliwości spędzenia wolnego czasu w nietuzinkowy sposób, organizując kilka razy w miesiącu wydarzenia docierające do bardzo szerokiego grona odbiorców.

Wsparcie lokalnych inicjatyw
Od początku swojego istnienia Galeria Świdnicka nawiązała owocną współpracę z wieloma instytucjami, organizacjami i placówkami oświatowymi. Dzięki temu może efektywnie wspierać wszelkiego rodzaju inicjatywy o charakterze lokalnym oraz społecznie użytecznym.

Zapraszamy do Galerii Świdnickiej, która swoim klientom życzy zawsze MIŁEGO DNIA!

Kontakt

Gabriela Zielińska
Asystent Dyrektora
+48 74 639 90 01
sekretariat@galeria-swidnicka.pl
Kamil Janicki
Specjalista ds. marketingu
+48 74 639 90 05, 784 610 433
marketing@galeria-swidnicka.pl

Dojazd komunikacją miejską

Świdnicka Galeria jest usytuowana w centrum Świdnicy, przy ulicach Westerplatte 29 i Miłego Dnia 1. Spacer do rynku zajmuje zaledwie kilka minut.

Jako, że galeria mieści się przy jednej z głównych ulic miasta, z pewnością nie będziecie mieć Państwo problemu, aby się do niej dostać. W najbliższej okolicy Galerii Świdnickiej znajdują się dwa przystanki komunikacji miejskiej. Jeden przy Westerplatte/Pl. Drzymały, drugi przy Pl. Wolności/Równa.

Oba przystanki obsługują następujące linie: 1, 6, 10, 12, 30, 60.

Parking

Zapraszamy Państwa do korzystania z naszego parkingu na dachu Galerii Świdnickiej, który pomieści do 400 samochodów. Z parkingu na pasaż prowadzą dwa wejścia. Jedno z nich usytuowane jest pomiędzy sektorami B i C, a na pasaż prowadzi ruchomy chodnik.

Drugie wejście znajduje się przy sektorze D , a na pasaż poprowadzą Państwa ruchome schody lub winda. Pełny regulamin parkingu znajduje się przy wjeździe.

*Opłaty za parking:

  • pierwsza godzina – bezpłatna
  • każda kolejna rozpoczęta godzina – 2,50 zł
  • stawka dzienna – 18 zł
  • opłata za zagubiony bilet – 20 zł

Przed wyjściem z Galerii prosimy o sprawdzenie, czy bilet wymaga opłaty. Automaty do opłat znajdują się przy wyjściach z parkingu na I piętrze. Od momentu uiszczenia opłaty lub odnotowania wyjazdu przed końcem pierwszej godziny, mają Państwo 10 minut na przejście do samochodu i dojazd do bramki.

 

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę cookies
© All rights reserved
ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica