Godziny otwarcia pon.-sob.
9:00 - 21:00
Plan centrum

Zakończona
Powrót do listy

PATRYK KUMÓR – Koncert Walentynkowy

Wszystkich fanów Patryka zapraszamy już 13 lutego do Galerii Świdnickiej. Podczas koncertu, usłyszycie z pewnością takie hity jak "Szczęście" czy "Nasze Własne Niebo". Chwilę przed koncertem będziecie mogli wziąć udział w walentynkowych konkursach z ciekawymi nagrodami. Start koncertu to godzina 17.00, natomiast tuż po nim Patryk zaprasza na spotkanie z fanami, gdzie będziecie mogli podpisać płyty czy zrobić sobie wspólne zdjęcie :) Do zobaczenia.

Patryk Kumór to prawdziwe objawienie ostatnich miesięcy. Wokalista w bardzo krótkim czasie stał się idolem tysięcy Polaków. Jego debiutancka płyta (album „13”), jeszcze w przed sprzedaży stała się numerem jeden sieci Empik, pokonując takich wykonawców jak Artur Rojek czy Coldplay. W 2014 roku Patryk został nominowany przez radio Eska do finału Sopot Top Trendy Festiwal, oraz zdobył nominację w kategorii: Największy Debiut Radiowy Eska Music Awards.

2/2 to drugie dzieło Patryka, którego premiera odbyła się 10 Marca 2015 r. Dzięki wsparciu takich firm jak LG, Saturn – Media Markt Holding – płyta była realizowana równolegle w Polsce, Wielkiej Brytanii, Szwecji i Australii. Na płycie pojawili się także bardzo dobrze znani w naszym kraju goście ,tacy jak Ruda z zespołu Red Lips, Emma Stakes, oraz legenda polskiej gitary Grzegorz Skawiński. Album 2/2, już w przedsprzedaży uzyskał miano złotej płyty, obecnie zbliża się do platyny), patronat nad wydawnictwem objęło Radio Eska i Eska TV.

Patryk to także jedno z największych objawień internetowych 2014/15 roku. Jego profil na portalu Facebook „zalajkowało” już prawie 85 tys. Fanów. Instagram i Twitter także imponują swoją aktywnością. Teledyski i nagrania z koncertów umieszczane w serwisie YouTube, już dawno przekroczyły łącznie kilkanaście milionów wyświetleń.

Patryk stosuje „politykę” wyjścia do fanów, jest z nimi w stałej interakcji – co owocuje niezwykle pozytywnym przyjęciem w praktycznie każdej grupie wiekowej. Jest nie tylko wokalistą i kompozytorem, ale także doskonałym „motywatorem”, potrafi dotrzeć do współczesnych nastolatków, wielokrotnie był zapraszany na tzw. Spotkania motywacyjne dla gimnazjalistów i licealistów, które cieszyły się niezwykłą popularnością. Angażuje się także w szereg akcji charytatywnych.

Jego podstawowym sposobem na sukces jest swoista naturalność i uciekanie od wizerunku typowej „gwiazdy” czy „celebryty”.

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę cookies
© All rights reserved
ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica