Godziny otwarcia
9:00 - 21:00
Niedziela
10:00 - 20:00
Plan centrum
Wirtualny spacer

Zakończona
Powrót do listy

Pożegnanie wakacji z Galerią Świdnicką

POŻEGNANIE WAKACJI Z GALERIĄ ŚWIDNICKĄ

 

Galeria Świdnicka zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzicami na wspólne pożegnanie wakacji, które odbędzie się już w najbliższą sobotę i niedzielę, 26 i 27 sierpnia.

W sobotę w godzinach 13.30 – 16.30 prowadzone będą warsztaty plastyczne „Mój najpiękniejszy dzień wakacji”, podczas których dzieci tworzyć będą prace przedstawiające ich letnie wspomnienia. Wszystkie prace stworzą wystawę, a na małych artystów czekać będą słodkie upominki.

O godzinie 14.00 rozpocznie się występ taneczny zespołu „Bugojno” z Bośni, zaproszonego                 do Świdnicy przez Stowarzyszenie Miłośników Tańca ,,Jubilat” w ramach VII edycji ,,STRAGANU KULTURY W MAŁYM MIEŚCIE – TUTEJSI”. Energiczny i widowiskowy występ wzbogacony będzie o zabawy taneczne, w których udział będą mogli wziąć wszyscy chętni, zarówno dzieci jak i dorośli.

Na zakończenie, w niedzielę 27 sierpnia o godzinie 14.00 swoje niezwykłe umiejętności przedstawi świdnicki Zespół Tańca Narodowego „Krąg”, który również zaprosi zgromadzonych gości do wspólnej, tanecznej zabawy.

Zapraszamy do Galerii Świdnickiej.

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę cookies
© All rights reserved
ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica