Godziny otwarcia
9:00 - 21:00
Niedziela
10:00 - 20:00
Plan centrum
Wirtualny spacer

Zakończona
Powrót do listy

Specjalna oferta Plusa

Specjalna oferta Plusa dla abonentów Cyfrowego Polsatu:

Nie przepłacaj u konkurencji! Przenieś swój numer do Plusa!

U nas możesz mieć dużo taniej, jeśli masz telewizję w Cyfrowym Polsacie!

Przyjdź do nas, podpisz wybraną umowę i odbierz wściekły upominek Angry Birds!

Nie czekaj! Odwiedź nas, odbierz upominek i sprawdź, jak proste może być oszczędzanie.
Promocja z upominkiem do umowy ograniczona terytorialnie, ważna do dnia 31.08.2016 r. lub do wyczerpania zapasów. Szczegóły w Regulaminie Promocji „Prezent od FOX prezent do Umowy” dostępnych w punktach sprzedaży.
Porównanie dotyczy oferty na abonament telefoniczny skierowanej do Abonentów telewizji Cyfrowego Polsatu z określoną opłatą miesięczną, wskazaną w regulaminie programu smartDOM 3 według stanu na dzień 15.07.2016 r. Szczegóły w regulaminie promocji „JA + 2x więcej GB – Tylko SIM”, w regulaminie i promocyjnych warunkach oferty oraz w regulaminie programu „smartDOM 3 – Telewizja, Internet, Telefon” na www.plus.pl i www.cyfrowypolsat.pl. Rabaty smartDOM przez całą umowę dostępne w przypadku zachowania warunków promocji. Promocja obowiązuje do 26.09.2016 r. z możliwością przedłużenia.Promocja z upominkiem do umowy dostępna do dnia 31.08.2016 lub do wyczerpania zapasów, szczegółu w Regulaminie „Prezent do Umowy” dostępnym w punktach sprzedaży Plusa i Cyfrowego Polsatu.

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę cookies
© All rights reserved
ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica