Godziny otwarcia
9:00 - 21:00
Niedziela
10:00 - 20:00
Plan centrum
Wirtualny spacer

Promocje
Powrót do listy

W Grze Smaków uczniowie jedzą taniej!

GRA SMAKÓW PODBIJA PODNIEBIENIA ŚWIDNICZAN!

W Galerii Świdnickiej powstała restauracja zupełnie inna od wszystkich i już zdążyła podbić serce i podniebienie niejednego Świdniczanina.

Co to za miejsce?

Gra Smaków to nowa marka MJM Group S.A. – założonej w 2011 roku firmy gastronomicznej, która posiada  trzynaście restauracji w sześciu miastach Polski. Filozofią firmy jest dbałość o najwyższą jakość  i satysfakcję klientów, co sprawdza się znakomicie, ponieważ MJM zdążyło otrzymać już kilkadziesiąt nagród w ogólnopolskich konkursach. Gra Smaków jest kolejnym dzieckiem MJM Group, które zaskakuje pomysłem i odwagą…

Daj się zaskoczyć!

Ciekawostką jest, że karta dań w Grze Smaków nie została ustalona na zawsze. Wszystko dlatego, żeby sprawdzić, które potrawy najbardziej przypadną do gustu Świdniczanom. Ulubione dania zagoszczą w menu na dłużej. Nie zabraknie też sezonowych niespodzianek dodających menu świeżości, a klientom nowych doznań.

Co w menu gra?

Same nieoczywistości! Niejednego zaskoczy miks inspiracji z różnych krain geograficznych w punkt skomponowanych na jednym talerzu. Do Gry Smaków śmiało mogą uderzać  zwolennicy polskiej, włoskiej, czy azjatyckiej kuchni i usiąść przy jednym stole, ponieważ menu zawiera dania z całego świata. Chrupiące krewetki w cieście po azjatycku, idealnie wysmażony T-bone steak po męsku, MEGA burger w amerykańskim stylu, wołowina po bałkańsku, a może delikatna sałatka Cezar? A na deser absolutnie przepyszne, rozpływające się w ustach słodkości. Ślinka cieknie na samą myśl o najbardziej czekoladowej lawie i najbardziej puszystym serniku w Świdnicy.

– Stworzyliśmy wybuchową mieszankę smaków – cieszy się Zbigniew Kowalczyk, szef kuchni w Grze Smaków. Pan Zbigniew uważa, że przyszłość gastronomii tkwi w nieoczywistych połączeniach, więc dlaczegóżby miał skupiać się wyłącznie na jednej kuchni? Kuchnią można się przecież bawić, grać i wygrywać… niebanalnością. Szczególnie, gdy jest się takim kucharzem jak Pan Zbyszek, który doświadczenie zdobywał podczas 12 lat pracy w pięciogwiazdkowych hotelach i restauracjach. To właśnie dzięki jego kulinarnej odwadze długo nie zapomnimy o pysznym daniu, które wyjdzie z kuchni Gry Smaków.

Uwaga konkurs!

W tej grze smak jest trochę niespodzianką – mówi Marta Załęska, dyrektor zarządzający MJM Group. Dlatego zapraszamy wszystkich do konkursu, w którym autorzy najciekawszych propozycji otrzymają niespodzianki – rodzinne vouchery do restauracji.

Zasady są proste:

Zrób zdjęcie dobrze znanej potrawy z niecodziennym dodatkiem. Jesz pierogi ruskie z sosem chilli? Czemu nie! Umieść zdjęcie na swoim instagramie/facebooku i oznacz hasztagiem #gramsmakami

Rozstrzygnięcie konkursu już 1.06.2018 na fanpage’u Gry Smaków.

Zapraszamy spragnionych wrażeń do Gry Smaków!

Restauracja jest czynna codziennie od godz. 10 do godz. 22.

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę cookies
© All rights reserved
ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica