Godziny otwarcia pon.-sob.
9:00 - 21:00
Plan centrum

Aktualności
Powrót do listy

10. URODZINY GALERII ŚWIDNICKIEJ!

W tym roku Galeria Świdnicka obchodzi swój okrągły jubileusz i z tej okazji zapraszamy Was na najbardziej zwariowaną imprezę roku.

Już w sobotę, 7 maja, zabierzemy Was w niezwykłą bajkową podróż do świata zwariowanych żółtych rozrabiaków – Minionków. Zapraszamy wszystkich, a szczególnie rodziny z dziećmi do udziału w tym wyjątkowym, pełnym atrakcji wydarzeniu!

Spotkanie z Minionkami w Galerii Świdnickiej to część ogólnopolskiej trasy, pełnej atrakcji i zabaw z ulubionymi bohaterami.  Wszystko za sprawą premiery najbardziej oczekiwanej komedii animowanej roku – „Minionki. Wejście Gru”, która w kinach pojawi się już 1 lipca.

W Świdnicy z popularnymi, żółtymi stworkami będzie można zobaczyć się 7 maja, w godzinach od 11.00 do 19.00. Gwarantujemy fantastyczną atmosferę, możliwość wygrania wielu atrakcyjnych nagród, a przede wszystkim pozytywnie zakręcone atrakcje:

Spotkanie nie z jednym, nie z dwoma, a nawet nie z trzema, tylko aż z czterema Minionkami! – trójką znanych z pierwszej części Minionków: Bobem, Kevinem i Stuartem oraz zupełnie nowym Minionkiem – Otto.

Bananowe monety, które wręczamy przy każdej atrakcji, a także za dowolne Minionkowe przebranie. Monety można wymienić na gadżety, pamiątki i bilety do kina!

– Występy na Minionkowej Scenie:

  • Minion Boogie – nauka tańca Boogie z Minionkami w stylu lat 60 i 70 -tych,
  • Kung Fu Minions – Minionkowa szkółka Kung Fu,
  • Rodzinny Minionkowy Quiz,
  • Interaktywna zabawa „Wskaż różnice”.

– Emocjonujące gry zręcznościowe: Minionkowe Piłkarzyki, Cymbergaj i Magnetyczny Labirynt.

– Duża wersja gry „Znajdź 5 par” i wielkie podłogowe Minionkowe Puzzle.

Otto Shop (Sklep Otta), w którym można nabyć specjalny Minionkowy Kamień Otta i własnoręcznie go ucharakteryzować. Obok znajdzie się też wesoła Minionkowa Fotobudka.

– Odjechany Minionkowy Happy Van – zabytkowy VW T2 (tzw „Ogórek) z wielkimi bananami na dachu, jako doskonała atrakcja do zrobienia sobie niepowtarzalnego zdjęcia.

 

Nie zapomnijcie o przebraniu i do zobaczenia w Galerii Świdnickiej!  Zapraszamy – wstęp wolny!

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę cookies
© All rights reserved
ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica