Godziny otwarcia pon.-sob.
9:00 - 21:00
Plan centrum

Aktualności
Powrót do listy

6. URODZINY GALERII ŚWIDNICKIEJ

8 marca 2018 r. mija sześć lat od wielkiego otwarcia Galerii Świdnickiej.  W związku z obchodami jubileuszu, przygotowaliśmy dla Was kilka niespodzianek.

URODZINOWE BONY ZA PARAGONY

Klienci, którzy w dniach 5-10 marca zrobią zakupy za min. 150 zł (maks. dwa paragony) w dowolnym sklepie w Galerii Świdnickiej mogą zgłosić się do Punktu Promocyjnego i odebrać bon o wartości 30 zł do wykorzystania w wybranych sklepach.*

Dodatkowo sklepy, w których można realizować bony, przygotowały specjalne oferty promocyjne** dostępne w dniach 5-10 marca tylko w Galerii Świdnickiej.

CCC| -20% na nieprzecenione buty i torebki

BRIJU| -20% na biżuterię i -10% na zegarki

MARTES SPORT| -20% na ostatnie sztuki obuwia

BIG STAR| -20% na spodnie

MONNARI| -20% na nową lolekcję wiosna/lato 2018

GIACOMO CONTI| -20% na wszystko

ESOTIQ| -20% na nową kolekcję

PERFUMERIA MIA| -10% na wszystko + plecak gratis przy zakupie zestawu

PAKO LORENTE| -25% na wszystko

WOJAS | -15% na asortyment nieprzeceniony

INTERMARCHE| wybrane wypieki w promocyjnych cenach oraz -20% na wybrane słodycze i kawy w dniach 8-10 marca

SPOTKANIE Z BAJKĄ

W sobotę 10 marca w godzinach 11-18 zapraszamy całe rodziny do zaczarowanego świata bajki. Na dzieci czekać będą spotkania z bohaterami najpopularniejszych filmów animowanych ostatnich lat. Spotkamy się z Minionkami oraz bohaterami przebojów kinowych „Sing” i „Sekretne życie zwierzaków domowych”, które wkrótce doczekają się kontynuacji. Dzieci (i dorośli!) na całym świecie pokochali kolorowe, wesołe światy tych filmów. I właśnie do bajecznego świata zabawy zaprasza Galeria Świdnicka.

Sekretne życie zwierzaków domowych. Na dzieci czekają gry i zabawy nawiązujące do filmu, w tym m.in. supergra w kości (dzieci rzucają, zbierając punkty, gumowymi kośćmi do specjalnej instalacji z misek o różnej wielkości i różnym poziomie trudności. Zwycięzcy otrzymają nagrody!). Najmłodsi będą również mogli bawić się w zwierzakowe gry planszowe.

SING. Dzieci wezmą udział w szalonej, gwiazdorskiej sesji zdjęciowej, która uczyni z nich supergwiazdy! Trafią także na okładkę drugiego wydania magazynu „SING!”. Po trudach sesji zdjęciowej, zaprosimy je do mini-kina na film „Sing”!

Minionki. Dzieci będą bawiły się na szalonym Minionkowym Torze Przeszkód i wielkim Minionkowym Dmuchańu-Skakańcu, a także na kolorowych Minionkowych huśtawkach. A to nie wszystko – spotkają się z samymi Minionkami – Stuartem i Bobem. Co godzinę będą miały okazję wziąć udział w wesołym konkursie z nagrodami!

KONKURS – 6. URODZINY GALERII ŚWIDNICKIEJ

Nasi fani mogą również wziąć udział w konkursie*** organizowanym za pośrednictwem serwisu Facebook. Aby wziąć udział w konkursie należy w komentarzu pod postem konkursowym, opublikowanym na fanpage’u Galerii Świdnickiej, zamieścić życzenia dla galerii z okazji naszych 6. urodzin. Życzenia mogą być przesłane w dowolnej formie. Najlepsze pomysły zostaną nagrodzone. Post konkursowy ukaże się na fanpage’u Galerii Świdnickiej 5 marca, a zgłoszenia będzie można przesyłać do 11 marca.

Nagrody główne to 6 zestawów kart podarunkowych do wybranych sklepów, znajdujących się w Galerii Świdnickiej, o wartości 600 zł każdy. Nagrody dodatkowe to 25 podwójnych biletów do kina Cinema 3D.

REGULAMIN KONKURSU

REGULAMIN AKCJI PROMOCYJNEJ

*Ilość bonów ograniczona – łączna pula 850 szt. Bony wydawane są od poniedziałku do piątku (5-9.03) w godz. 13.00-19.00 i w sobotę (10.03) w godz. 10.00-20.00. Zakupy muszą być dokonane tego samego dnia. Szczegóły w regulaminie.

**Szczegóły ofert promocyjnych w sklepach.

***W konkursie mogą wziąć udział tylko osoby dorosłe. Udział w konkursie jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem i akceptacją jego warunków. Szczegóły w regulaminie.

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę cookies
© All rights reserved
ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica