Godziny otwarcia pon.-sob.
9:00 - 21:00
Plan centrum

Aktualności
Powrót do listy

Bezpieczny Powrót do Szkoły z Galerią Świdnicką.

Galeria Świdnicka już po raz drugi zatroszczy się, by uczniowie bezpiecznie wkroczyli w nowy rok szkolny. Wszystko w ramach akcji społeczno – edukacyjnej, podczas której kilkuset młodych świdniczan dowie się, jak prawidłowo reagować w sytuacjach zagrożenia.

Specjalnie dla dzieciaków, Galerię Świdnicką odwiedzą funkcjonariusze policji i straży pożarnej, którzy przybliżą im zasady ruchu drogowego oraz pierwszej pomocy. Dodatkowo, uczniowie wezmą udział w widowiskowym treningu krav magi, prowadzonym przez instruktorów z Akademii Obrony Savita. W tym roku do udziału w projekcie zaprosiliśmy również Fitness World, pamiętając, jak istotne dla dzieci jest zdrowe odżywianie oraz codzienna porcja ruchu.

Oprócz bogatego programu edukacyjnego, uczestnicy akcji będą mogli liczyć na odblaskowe upominki oraz konkursy i zabawy. Bezpieczny Powrót do Szkoły tym razem potrwa przez dwa dni – 16 i 17 września.

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę cookies
© All rights reserved
ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica