Godziny otwarcia pon.-sob.
9:00 - 21:00
Plan centrum

Zakończona
Powrót do listy

BEZPŁATNE BADANIA W GALERII ŚWIDNICKIEJ – 9.04.2016

Po raz kolejny Starostwo Powiatowe w Świdnicy wraz z Galerią Świdnicką zapraszają wszystkich mieszkańców Świdnicy i całego Powiatu Świdnickiego na profilaktyczną akcję pod nazwą „Nasze zdrowie”. Tym razem akcja organizowana jest z okazji Światowego Dnia Zdrowia.

Na wszystkich, którzy przybędą do Galerii Świdnickiej 9 kwietnia, w godz. od 13 do 18 czekają bezpłatne badania i konsultacje. Na chętnych czekać będą m.in. takie badania jak: USG tarczycy, badanie ucha środkowego, spirometria, porady dietetyka wraz z pomiarem składu ciała, wykrywanie wad postawy, badanie poziomu cholesterolu, cukru we krwi i pomiar ciśnienia tętniczego, stoisko profilaktyczne, masaż relaksacyjny twarzy i dłoni, pomiar stężenia tlenku węgla w wydychanym powietrzu, porady żywieniowe. Ciekawostką będą badania z wykorzystaniem alkogogli i narkogogli, które umożliwiają trzeźwej osobie widzenie otoczenia oczami osoby będącej pod wpływem alkoholu lub narkotyków.

Zapraszamy wszystkich chętnych w sobotę 9 kwietnia w godzinach 13-18 do Galerii Świdnickiej.

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę cookies
© All rights reserved
ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica