Godziny otwarcia pon.-sob.
9:00 - 21:00
Plan centrum

Zakończona
Powrót do listy

III Giełda minerałów i biżuterii z kamieni szlachetnych

GALERIA ŚWIDNICKA zaprasza mieszkańców Świdnicy i Dolnego Śląska na:

III GIEŁDĘ MINERAŁÓW I BIŻUTERII Z KAMIENI SZLACHETNYCH . Impreza odbędzie się w dniach 12-13.02.2016 w Galerii Świdnickiej.

Zaoferujemy Państwu prawdziwą ucztę wrażeń edukacyjnych. Będzie można podziwiać wiele interesujących okazów jak np. minerały Dolnego Ślaska i tu : Kalcyty, Kwarce , Jaspisy oraz ciekawe Agaty z Krainy Wygasłych Wulkanów. Nie zabraknie również skamieniałości z Jury Krakowsko – Częstochowskiej oraz kolekcjonerskich okazów Septarii Syderytowych. Na imprezie znajdziecie Państwo również niepowtarzalnąbiżuterię z kamieni,charakteryzującą się bogatym wzornictwem i oryginalnością. Będzie można podziwiać : minerały łączone z naturalnymi produktami typu: muszla , drewno, konopie czy też len oraz wyroby z kamienia jak np. jaja, świeczniki, wazony. Urokiem zachwycą również kolorowe Agaty z Maroka, Geody Ametystowe z Brazylii czy też Piryty z Peru.

Zapraszamy rodziny z dziećmi, gdyż właśnie dla najmłodszych Galeria Świdnicka przygotowała w niedzielę tj.14.02.2016 warsztaty edukacyjne w dwóch postaciach:

1. GEO – ZABAWA–to zabawa podczas, której dzieci poznają pradawne ślimaki, amonity, trylobity. Bawimy się w małych ODKRYWCÓW – PALEONTOLOGÓW, dzieci będą wydobywać prawdziwe skamieniałości sprzed milionów lat i ozdabiać własnego amonita.

2. WARSZTATY AGATOWE– dzieci będą miały możliwość własnoręcznie oszlifować agat i odkryć tajemnicę agatowych wzorów
III Giełda Minerałów i biżuterii z kamieni szlachetnych to przyjemny akcent w Dniu Św. Walentego. Zapraszamy więc wszystkich, którzy cenią sobie nie banalne spędzanie czasu, lubią podziwiać dary natury ikochają przyrodę. Proszę zarezerwować termin 13-14 luty 2016 na spędzenie czasu z Galerią Świdnicką. Zapraszamy!!!

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę cookies
© All rights reserved
ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica