Godziny otwarcia pon.-sob.
9:00 - 21:00
Plan centrum

Aktualności
Powrót do listy

IX GIEŁDA MINERAŁÓW i biżuterii z kamieni szlachetnych

Przed nami IX GIEŁDA MINERAŁÓW i biżuterii z kamieni szlachetnych i półszlachetnych.

Już po raz dziewiąty tuż przed WALENTYNKAMI zapraszamy do Galerii Świdnickiej na ciekawe spotkanie z minerałami i piękną oryginalną biżuterią.

Jak co roku, dzięki wystawcom z całego kraju, podczas wydarzenia będziemy mogli podziwiać prawdziwe skarby ‘Matki Ziemi’. Zaprezentowane zostaną minerały dolnośląskie tj. jaspisy, ametysty, kryształy, czy też kwarce dymne. Nie zabraknie również minerałów z całego świata: Malachity z Afryki, Piryty z Hiszpanii, czy też Rubiny z Tanzanii. Prawdziwą gratką będzie spotkanie z ORGONITAMI i mocami jakie w nich drzemią.

Wszystkie Panie z pewnością zainteresuje oryginalna biżuteria – minerały łączone z miedzią, konopiami czy też naturalnym lnem. Z racji tego, że impreza odbywa się tuż przed Walentynkami, Panowie mogą sprawić swoim ukochanym naprawdę niebanalny prezent.

Wszystkich zakochanych w minerałach i nie tylko zapraszamy na miłe spotkanie wprowadzające w Magiczny Świat Minerałów. Wstęp oczywiście bezpłatny.

Zapraszamy w piątek i sobotę, 11-12 lutego 2022 r.

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę cookies
© All rights reserved
ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica