Godziny otwarcia pon.-sob.
9:00 - 21:00
Plan centrum

Aktualności
Powrót do listy

Konkurs „Letnia miłość”

Okres wakacyjny to często czas zawierania nowych znajomości, a szczególnie tych bliższych, czas kiedy serca biją mocniej, czas pierwszych randek i nie tylko :)

Nasza propozycja dla Was, to miło spędzony czas z drugą, bliską Wam osobą. Wspólne wyjście do kina oraz kolacja w eleganckiej restauracji to na pewno gwarancja udanej randki.

Przekonajcie nas, że to właśnie wy zasługujecie na naszą nagrodę. Wiemy, że Wasza kreatywność nie zna granic, więc pokażcie to w dowolnie wybranej przez Was formie (wspólne zdjęcie, grafika, tekst….wybór nieograniczony). Pamiętajcie, że możecie być zarówno parą z wieloletnim stażem jak i taką, która dopiero się poznała.

Na zgłoszenia czekamy do 14 sierpnia pod adresem: marketing@galeria-swidnicka.pl

W treści zgłoszenia: tytuł „LETNIA MIŁOŚĆ”, imię i nazwisko, kontaktowy numer telefonu, oraz Wasz pomysł na przekonanie nas, że to Wy powinniście dostać nagrodę.

Nagroda za najciekawsze zgłoszenie to podwójny bilet do kina Cinema 3D na dowolnie wybrany seans oraz kolacja o wartości 200zł w Restauracji Hotelu RED BARON****. Życzymy powodzenia.

Załączniki

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę cookies
© All rights reserved
ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica