Godziny otwarcia pon.-sob.
9:00 - 21:00
Plan centrum

O nas

Tradycja i nowoczesność
Po szesnastomiesięcznym okresie budowy, w marcu 2012 roku odbyło się oficjalne otwarcie Galerii Świdnickiej – pierwszego w Świdnicy centrum handlowego nowej generacji. Rozległy gmach galerii, zlokalizowany w miejscu dawnych zakładów przemysłowych, nawiązuje do najlepszych tradycji dolnośląskiej architektury i łączy w sobie tradycję z nowoczesnością.

Znane i lubiane marki
Na 24 tysiącach metrów kwadratowych mieści się ponad 50 sklepów, usytuowanych na parterze obiektu, a także nowoczesny klub fitness. Oferta handlowa Galerii Świdnickiej to marki liderów rynku mody, usług, wyposażenia wnętrz, sprzętu AGD i elektroniki oraz branży kosmetycznej.

Mutikino
W Galerii Świdnickiej znajduje się Mutikino, które w 4 salach może pomieścić jednocześnie ponad 1000 widzów. Kino dysponuje najnowocześniejszymi projektorami, serwerami i znakomitym systemem odtwarzania dźwięku.

Wyborne smaki
Zakupowej i rozrywkowej ofercie galerii dodają smaku restauracje i kawiarnie. Nad przestrzenią restauracyjną rozciąga się przeszklony dach, nadający jej niepowtarzalny klimat.

Ciekawe wydarzenia
Galeria Świdnicka na stałe wkomponowała się w przestrzeń miejską i od chwili otwarcia zdążyła zyskać wielką sympatię klientów – nie tylko mieszkańców Świdnicy, ale też całego powiatu i okolicznych miast. Poza udanymi zakupami galeria zapewnia swoim klientom wiele możliwości spędzenia wolnego czasu w nietuzinkowy sposób, organizując kilka razy w miesiącu wydarzenia docierające do bardzo szerokiego grona odbiorców.

Wsparcie lokalnych inicjatyw
Od początku swojego istnienia Galeria Świdnicka nawiązała owocną współpracę z wieloma instytucjami, organizacjami i placówkami oświatowymi. Dzięki temu może efektywnie wspierać wszelkiego rodzaju inicjatywy o charakterze lokalnym oraz społecznie użytecznym.

Zapraszamy do Galerii Świdnickiej, która swoim klientom życzy zawsze MIŁEGO DNIA!

Dojazd komunikacją miejską

Świdnicka Galeria jest usytuowana w centrum Świdnicy, przy ulicach Westerplatte 29 i Miłego Dnia 1. Spacer do rynku zajmuje zaledwie kilka minut.

Jako, że galeria mieści się przy jednej z głównych ulic miasta, z pewnością nie będziecie mieć Państwo problemu, aby się do niej dostać. W najbliższej okolicy Galerii Świdnickiej znajdują się dwa przystanki komunikacji miejskiej. Jeden przy Westerplatte/Pl. Drzymały, drugi przy Pl. Wolności/Równa.

Oba przystanki obsługują następujące linie: 1, 6, 10, 12, 30, 60.

Parking

Zapraszamy Państwa do korzystania z naszego parkingu na dachu Galerii Świdnickiej, który pomieści do 400 samochodów. Z parkingu na pasaż prowadzą dwa wejścia. Jedno z nich usytuowane jest pomiędzy sektorami B i C, a na pasaż prowadzi ruchomy chodnik.

Drugie wejście znajduje się przy sektorze D , a na pasaż poprowadzą Państwa ruchome schody lub winda. Pełny regulamin parkingu znajduje się przy wjeździe.

*Opłaty za parking:

 • pierwsza godzina – bezpłatna
 • każda kolejna rozpoczęta godzina – 3 zł
 • stawka dzienna – 18 zł
 • opłata za zagubiony bilet – 20 zł

Przed wyjściem z Galerii prosimy o sprawdzenie, czy bilet wymaga opłaty. Automaty do opłat znajdują się przy wyjściach z parkingu na I piętrze.

 

Regulamin CH Galeria Świdnicka w Świdnicy

CH GALERIA ŚWIDNICKA jest ogólnodostępnym obiektem o charakterze handlowo-rozrywkowym,

otwartym dla Klientów codziennie, z wyjątkiem dni wolnych od pracy, w godzinach:

Galeria | poniedziałek-sobota 9:00-21:00, niedziela handlowa 10:00-20:00
Mutikino | zgodnie z repertuarem
Well Fitness | 24 H

 

Godziny otwarcia mogą ulec zmianie decyzją Dyrekcji CH GALERIA ŚWIDNICKA.

 1. Na terenie CH GALERIA ŚWIDNICKA dzieci do lat 13 powinny przebywać pod opieką osób dorosłych.
 2. Wszelkie elementy wyposażenia CH GALERIA ŚWIDNICKA powinny być wykorzystywane zgodnie z przeznaczeniem. Ich umyślne zanieczyszczanie, niszczenie lub niezgodne z przeznaczeniem używanie, także w pomieszczeniach ogólnodostępnych jak: toalety, pomieszczenia sanitarne itp. jest zabronione. Działania takie będą podstawą do roszczenia o naprawienie szkody.
 3. Podczas korzystania z urządzeń takich jak ruchomy chodnik, schody ruchome, winda należy stosować się do zaleceń w postaci piktogramów umieszczonych na urządzeniach.
 4. Zabrania się picia alkoholu, zażywania używek, palenia papierosów i e-papierosów na całym terenie CH GALERIA ŚWIDNICKA.
 5. Zabrania się przebywania na terenie CH GALERIA ŚWIDNICKA osobom w stanie nietrzeźwym lub pod wpływem podobnie działających środków, a także osobom zakłócającym porządek publiczny oraz zachowującym się w sposób uciążliwy dla innych osób lub uporczywie naruszającym niniejszy Regulamin. Przebywanie na terenie CH GALERIA ŚWIDNICKA po zażądaniu opuszczenia go przez przedstawiciela Dyrekcji lub pełnomocników może być objęte interwencją Policji lub innych organów porządkowych.
 6. Zabrania się wprowadzania zwierząt wewnątrz obiektu CH GALERIA ŚWIDNICKA.
 7. Zabrania się jazdy na rowerze, rolkach, deskorolkach, hulajnogach, itp. wewnątrz obiektu CH GALERIA ŚWIDNICKA.
 8. Zabrania się prowadzenia działalności handlowej i reklamowej, wystawiania towarów w celu ich sprzedaży, prowadzenia akwizycji, organizowania zgromadzeń, przedstawień muzycznych, fotografowania i filmowania, wykorzystywania elementów wizerunku marki bez uprzedniej zgody Dyrekcji CH GALERIA ŚWIDNICKA.
 9. Zabrania się wnoszenia przedmiotów pirotechnicznych, niebezpiecznych, o nieprzyjemnym lub intensywnym zapachu.
 10. Zabrania się zastawiania, blokowania ciągów komunikacyjnych.
 11. W przypadku wystąpienia zagrożenia lub konieczności ewakuacji Klienci zobowiązani są do bezwzględnego podporządkowania się poleceniom służb CH GALERIA ŚWIDNICKA.
 12. Rzeczy znalezione należy niezwłocznie przekazać służbie ochrony CH GALERIA ŚWIDNICKA.
  Zatrzymanie rzeczy znalezionych stanowi naruszenie obowiązującego prawa.
 13. Regulamin CH GALERIA ŚWIDNICKA może ulegać zmianom na podstawie decyzji Dyrekcji CH GALERIA ŚWIDNICKA.

Wszelkie uwagi dotyczące funkcjonowania CH GALERIA ŚWIDNICKA prosimy kierować:
CH GALERIA ŚWIDNICKA, ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica
sekretariat@galeria-swidnicka.pl

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę cookies
© All rights reserved
ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica