Godziny otwarcia pon.-sob.
9:00 - 21:00
Plan centrum

Aktualności
Powrót do listy

Powalczą i pomogą Arturowi

Zbliża się dwunasta edycja Międzynarodowego Turnieju Bokserskiego organizowanego przez Stowarzyszenie Boks Polonia Świdnica. Impreza poświęcona pamięci Wiesława Rudkowskiego odbędzie się 29 i 30 września w Galerii Świdnickiej.

Oprócz emocji sportowych nie zabraknie akcentów artystycznych i charytatywnych. Środowisko bokserów wspomoże rehabilitację i leczenie 33-letniego świdniczanina Artura Klai.

W zawodach wystartuje około 100 zawodników i zawodniczek z Polski, Czech Anglii, Włoch, Ukrainy i Niemiec. Planujemy przeprowadzenie walk we wszystkich kategoriach wiekowych, również seniorów. W ringu pojawią się między innymi członkowie młodzieżowych kadr Polski – zapowiadają Ryszard Pycz, prezes bokserskiej Polonii i Mariusz Kuc, trener.

W części artystycznej zaprezentują się między innymi akrobaci świdnickiej Polonii i grupa taneczna ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Świdnicy.

Wstęp na zawody jest wolny.

W trakcie turnieju odbywać się będą licytacje pamiątek sportowych i zbiórka pieniędzy na leczenie świdniczanina Artura Klai.

XII Międzynarodowy Turniej Bokserski im. Wiesława Rudkowskiego – Galeria Świdnicka 

Sobota, 29 września
godz. 13.00-15.30 – walki towarzyskie
godz. 15.50 – oficjalne otwarcie turnieju
godz. 16.00-19.00 – walki turniejowe

Niedziela, 30 września
godz. 10.30-14.00 – walki turniejowe

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę cookies
© All rights reserved
ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica