Godziny otwarcia pon.-sob.
9:00 - 21:00
Plan centrum

Zakończona
Powrót do listy

Prawdziwy cyrkowy świat w Galerii Świdnickiej już po raz drugi.

Uwaga! Uwaga! W niedzielę, 29 maja od godziny 13.00 zapraszamy na imprezę pt. „Świdnica-Cyrk bez zwierząt”, która odbędzie się z okazji Dnia Dziecka.

W programie :

  • tematyczny, widowiskowy spektakl akrobatycznyw wykonaniu grupy Vandal Art.
  • jedyne w swoim rodzaju show w wykonaniu Pana Ząbka, który zaserwuje sporą dawkę iluzji w niezwykle humorystyczny sposób
  • gry i zabawy z ekipą KlaunikowejFifi, a w tym: nauka chodzenia na szczudłach, puszczanie baniek mydlanych, malowanie buziek konkursy i dużo dużo więcej.

Dzieciom z okazji ich święta rozdawać będziemy talony na lody i serwować watę cukrową.

Impreza organizowana jest przy współpracy z Towarzystwem Opieki nad Zwierzętami – koło Świdnica  i wspiera ona  kampanię – Cyrk bez zwierząt , która ma na celu zwrócenie uwagi społeczeństwa na życie niewinnych zwierząt więzionych dla rozrywki człowieka oraz doprowadzenie do prawnego zakazu wykorzystywania zwierząt w cyrkach na terenie Polski.

Celem kampanii jest również edukacja, zwłaszcza dzieci i młodzieży, do których cyrki kierują swoją reklamę. Należy pokazywać młodym odbiorcom prawdziwe oblicze tej nieetycznej ‘rozrywki’ oraz edukować o potrzebach, uczuciach, inteligencji i życiu zwierząt.

Kampania odniesie skutek dzięki współpracy różnych środowisk oraz wsparciu każdej osoby, która chce pomóc zwierzętom, skazanym na smutne życie w stalowych klatkach…

Zachęcamy do przyłączenia się do kampanii Cyrk bez zwierząt!!!

 

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę cookies
© All rights reserved
ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica