Godziny otwarcia pon.-sob.
9:00 - 21:00
Plan centrum

Zakończona
Powrót do listy

Rajdowe emocje – 10.04.2016

POCZUJ RAJDOWE EMOCJE W GALERII ŚWIDNICKIEJ.

Niedziela 10 kwietnia to dzień, w  którym każdy młody miłośnik motoryzacji oraz rywalizacji sportowej powinien odwiedzić Galerię Świdnicką. Przez ten jeden dzień jej wnętrze zamieni się w mini świat moto-sportu, a w tym świecie odnajdą się zarówno mali jak i Ci trochę więksi zapaleńcy rajdowi.

Specjalnie przygotowany tor dla zdalnie sterowanych modeli RC pozwoli na doskonalenie technik prowadzenia modelu z dużą prędkością i jednocześnie utrzymanie go w torze.

Tor SLOT CAR to gratka dla miłośników ścigania się na czas. Precyzyjny pomiar czasu przejazdu posłuży za motywację do bicia kolejnych rekordów.

Profesjonalne symulatory rajdowe przeniosą amatorskich kierowców na tory naprawdę szybkiej jazdy i podszkolą ich w operowaniu kierownicą.

Przedsmak atrakcji na jakie zaprasza Galeria Świdnicka można podejrzeć w poniższych linkach: https://www.youtube.com/watch?v=CbKJ0AvPfsk

http://zabawa-modelami.pl/index.php/filmy

Nie bez powodu impreza odbywa się w takim terminie. Kilka dni później, a dokładnie w dniach 15-17 kwietnia odbędzie się 44. Świdnicki Rajd KRAUSE, a Galeria Świdnicka po raz kolejny jest jednym z jego sponsorów. Dzięki atrakcjom jakie przygotowaliśmy na dzień 10 kwietnia, chcemy zachęcić Świdniczan i nie tylko do udziału w imprezie, która od wielu lat promuje nasze miasto.

Kolejnym moto akcentem będzie wystawa samochodów rajdowych, które przez cały tydzień od 10 kwietnia będzie można oglądać w Galerii Świdnickiej.

http://rajdkrause.pl/2016/

 

 

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę cookies
© All rights reserved
ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica