Godziny otwarcia pon.-sob.
9:00 - 21:00
Plan centrum

Aktualności
Powrót do listy

ROZDAJEMY CHOINKI

Do świąt już coraz bliżej, zatem czas podkręcić świąteczną atmosferę, a chyba nic nie dodaje tak magii świąt w domu jak pięknie udekorowana choinka. Dlatego, z okazji mikołajek, mamy dla Was niespodziankę.

Wystarczy zrobić zakupy w trzech różnych sklepach w Galerii Świdnickiej na łączną kwotę minimum 250 zł, tego samego dnia zgłosić się z paragonami do punktu promocji przy wejściu głównym od strony ulicy Westerplatte i odebrać żywą, ciętą jodłę kaukaską. Promocja trwa od 6 do 8 grudnia 2021 r. lub do wyczerpania puli nagród.

Choinki wydajemy zgodnie z kolejnością zgłoszeń do punktu promocji. Zatem kto pierwszy (nie grzeczniejszy) ten lepszy.

Odbiór choinki możliwy tylko w dniu dokonania zakupów oraz za okazaniem trzech paragonów pochodzących z trzech różnych sklepów w Galerii Świdnickiej. Jedna osoba może odebrać tylko jedną choinkę, bez względu na wielokrotność kwoty 250 zł na paragonach.

Paragony z 6,7 i 8 grudnia 2021 r. (i kolejnych dni w przypadku przedłużenia promocji) nie łączą się.

Punkt promocji przy wejściu od strony ul. Westerplatte czynny będzie w dniach 6-8.12.2021 r. w godzinach 11.00-21.00 lub do wyczerpania puli nagród. W przypadku przedłużenia promocji o kolejne dni punkt może zostać przeniesiony na parking na dachu tuż przy wejściu do galerii.

Szczegóły w regulaminie >>

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę cookies
© All rights reserved
ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica