Godziny otwarcia pon.-sob.
9:00 - 21:00
Plan centrum

Aktualności
Powrót do listy

SIEMA! Znów gramy z Orkiestrą!

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy tuż, tuż. Już w najbliższą niedzielę, 28 stycznia, cała Polska (i nie tylko) łączy siły i pomaga! Oczywiście pomaga również Świdnica.

Galeria Świdnicka ponownie ma zaszczyt być gospodarzem głównej sceny świdnickiego sztabu. Bądźcie z nami i pokażmy jak wielkie mamy serca!

Startujemy o godzinie 12.00 i już od samego początku zaczynamy ekscytujące licytacje fantów przekazanych przez ludzi i firmy dobrej woli. Czekają na Was m.in. gadżety WOŚP, vouchery na przeróżne usługi, zaproszenia do restauracji, lot helikopterem, legendarne już torty, biżuteria, gadżety i karnety sportowe, czy dzieła sztuki. Jest tego naprawdę dużo, większość fantów zobaczycie na profilu: www.facebook.com/WOSPSwidnica

Dla najmłodszych gości przygotowaliśmy super strefę animacji i kreatywnych warsztatów, w której zrobicie: mydełka serduszka, super gniotki, koralikowe bransoletki, do tego ogromne serce do zdobienia, giga kolorowanka i giga puzzle, edukacyjne planszówki, malowanie buziek, brokatowe tatuaże, a także tatuaże natryskowe.

Dodatkowo w godzinach 17.00-18.00 przed wejściem od ul. Miłego Dnia Świdnickie Morsy zaproszą do wspólnej orzeźwiającej kąpieli i rozgrzewki z Aneta Zumba Team.

Na finał o godzinie 18.00 na placu przed wejściem od ul. Westerplatte czekać będzie widowiskowy Teatr Ognia.

______________

Hola, hola to nie wszystko!  W Świdnicy dzieje się jeszcze więcej i jeszcze głośniej!

MOTO ORKIESTRA | 10.00-15.00 przy ul. Kosynierów i Pileckiego. Ryk głośnych i konkretnych silników, przejażdżki, licytacje fantastycznych motoryzacyjnych fantów, ciepłe jedzonko i super atmosfera.

KASPROWICZ GRA Z ORKIESTRĄ | 11.00-13.30 w I LO w Świdnicy.

Grać, śpiewać i tańczyć będą uczniowie liceum oraz zaproszeni goście. Dodatkowo kawiarenka z wypiekami oraz loteria z tylko wygranymi losami. Oczywiście wszystko na rzecz WOŚP.

WOŚP GMINA MARCINOWICE | start 15.00. Będzie głośno, słodko i na bogato. Główna zadyma w Szkole Podstawowej w Strzelcach.

Wypatrujcie na ulicach wolontariuszy z puszkami i wspierajcie tę niesamowitą inicjatywę. W tym roku WOŚP gra dla płuc po pandemii, zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę cookies
© All rights reserved
ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica