Godziny otwarcia pon.-sob.
9:00 - 21:00
Plan centrum

Aktualności
Powrót do listy

Sklepy w Galerii Świdnickiej ponownie otwarte!

4 maja zdecydowana większość naszych najemców otworzyła swoje salony. Na dzień dzisiejszy zamknięte pozostają jedynie sklepy: Reserved, Mohito, House, Cropp, Sinsay. O zmianach będziemy informować Was na bieżąco.

Zgodnie z rozporządzeniem, nadal nieczynne pozostają także: kino Cinema 3D, klub Fitness World, biuro podróży Rapala, plac zabaw Kinder Planeta, restauracja Marrakesz oraz kawiarnia Choice. KFC nadal realizuje jedynie zamówienia z dostawą do domu lub na wynos, spożywanie posiłków na miejscu nie będzie możliwe do odwołania.

Pragniemy również poinformować, iż w związku z ponownym otwarciem nadal prowadzimy działania mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa nam wszystkim. Na terenie galerii dostępne są pojemniki z płynem odkażającym, a regularnej dezynfekcji podlegają wszelkie elementy powierzchni wspólnych, w tym: drzwi, poręcze, klamki oraz toalety.

Apelujemy także do Was o zachowanie odpowiednich środków ostrożności. Podczas wizyty w centrum należy zachować odpowiedni dystans od innych osób, bezwzględnie zasłaniać nos i usta, używać rękawiczek jednorazowych, w miarę możliwości korzystać z transakcji bezgotówkowych.

Prosimy także o stosowanie się do zaleceń obsługi obiektu jak i poszczególnych sklepów.

Życzymy udanych i bezpiecznych zakupów!

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę cookies
© All rights reserved
ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica