Godziny otwarcia pon.-sob.
9:00 - 21:00
Plan centrum

Aktualności
Powrót do listy

Sportowa akcja – rewelacja.. czyli interaktywne zajęcia dla najmłodszych

Sportowy Klub Taekwondo Tiger zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzicami na interaktywne zajęcia taekwondo.

Podczas pobytu w Galerii Świdnickiej widzowie będą mogli obejrzeć pokaz umiejętności uczniów Sportowego klubu Taekwodo „Tiger” połączony z zajęciami otwartymi dla najmłodszych. W programie od godziny 12 wystąpią utalentowani zawodnicy na co dzień trenujący w Świdnicy, Dzierżoniowie oraz Bielawie.

W programie czekają takie atrakcje jak: zajęcia otwarte dla dzieci, pokazy kopnięć, gimnastyki, samoobrony oraz rywalizacji sportowej oraz szereg konkursów i zabawa. Główną atrakcją eventu będzie pokaz Grupy TIGER KIDS.

Sportowy Klub Taekwon-do „TIGER” to nowatorskie programy treningowe dla przedszkolaków, dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych.

Ciągły rozwój i praca nad ulepszaniem jakości prowadzonych szkoleń oraz zbudowanie pozytywnego wizerunku klubu, zaowocowało niezwykłą popularnością, jaką cieszą się nasze zajęcia. Zawdzięczamy to szerokiej, dobrze wyszkolonej kadrze instruktorskiej (licencje wydane przez Ministerstwo Sportu RP) oraz osiągnięciami sportowymi na światowym poziomie.

Na podstawie wieloletnich doświadczeń w oparciu o psychologie dziecięcą programy szkoleniowe dla wszystkich grup wiekowych – począwszy od 5 latków, kończąc na rodzicach. We wszystkich grupach wiekowych uczymy odpowiedzialności, wytrwałości w dążeniu do celu, ciężkiej pracy, współpracy w grupie, samodyscypliny – i to wszystko we wspaniałej atmosferze, z uśmiechem i zabaw.

Treningi dla dzieci polegają na wplataniu podstaw wyszkolenia w zabawy ruchowe. Dzieci oswajają się z salą treningową, obecnością innych osób. Mają okazję do wykonywania ćwiczeń z kolegami w różnym wieku, co w konsekwencji ma przygotować je do późniejszego przezwyciężenia lęku przed osobami mającymi przewagę fizyczną. Trening w grupie dzieci w różnym wieku uczy odpowiedzialności za kolegów i zasad pracy w grupie.

Program ramowy:

Tomek jeszcze raz ułóż program uwzględniając co godzinne cykle:

pokazu grupy, rozdania nagród (to będzie karnet na m-c treningów), konkursu kopania na czas, konkursu kopnięcia dosiężnego, konkursu kalaki

12:00 – Rozpoczęcie

12:15 – Trening pokazowy – zabawy integracyjne

12:45 – konkurs kopania na czas

13:00 – Dekoracja – wręczenie nagród

13:15 – Trening pokazowy – kopnięcia basic

13:45 – konkurs kopnięcia w dal

14:00 – Dekoracja – wręczenie nagród

14:15 – Trening pokazowy pokazowy kalaki

14:45 – Turniej kalaki

15:00 – Dekoracja – wręczenie nagród

15:15 – Trening pokazowy – gimnastyka

15:45 – Turniej kopnięć nożycowych

16:00 – Dekoracja – wręczenie nagród

16:15 – Trening pokazowy – komplet

16:45 – Pokaz Grupy Tiger Kids

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę cookies
© All rights reserved
ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica