Godziny otwarcia pon.-sob.
9:00 - 21:00
Plan centrum

Aktualności
Powrót do listy

Świdnica bije rekordy!

Świdnica bije rekordy!

Już w najbliższą sobotę, 12 maja, w Galerii Świdnickiej rozpoczynamy kolejną edycję spektakularnego wydarzenia Aktywni24 – dwa Rekordy Polski! Razem ustanowimy rekordy Polski w jeździe 24-godzinnej na rowerze stacjonarnym i biegu 24-godzinnym na bieżni mechanicznej. W tym roku dojdzie również jazda testowa na ergometrze wioślarskim.

Dodatkowo mamy dla Was kilka niesamowitych atrakcji, które czekać na Was będą od godziny 12.00:

+ Pokazy rowerowego freestylu w wykonaniu Michała Koziołka.

+ Zabawy i konkursy ze zwariowanymi rowerami, w tym: monocykl, mini bike, rower przeciwskrętny,  symulator jazdy na rowerze oraz kilka innych szalonych jednośladów.

+ Tor samochodowy napędzany przez energię wyprodukowaną podczas jazdy na EnergoRowerach.

+ Animacje dla najmłodszych.

W poprzednim roku kolarze ustanowili oficjalny rekord Polski zatwierdzony w Biurze Rekordów i wynosi on 1381,5 km. Biegacze w czasie próby testowej uzyskali wynik 277,8 km.

Ustanowienie nowych rekordów Polski nie jest jedynym celem wydarzenia. Każdy przebyty przez uczestników kilometr będzie przemnożony przez 1 zł i uzbierana w ten sposób kwota zostanie przeznaczona na zakup roweru dla Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Świdnicy.

Wydarzenie odbywa się dzięki wsparciu organizatorów i sponsorów:

Sport Świdnica, Fitness World – Galeria Świdnicka, OSiR Świdnica, Świdnicka Grupa Biegowa, GVT BMC Triathlon Team, WEBER GROUP, JAKO Polska, Nexelo, CrossBox74 Świdnica, Bike Center Ataksport Świdnica, OREW PSONI koło w Świdnicy, Mineral Zdrój

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę cookies
© All rights reserved
ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica