Godziny otwarcia pon.-sob.
9:00 - 21:00
Plan centrum

Aktualności
Powrót do listy

Święto Kino powraca do Multikina!

Po trzyletniej przerwie Święto Kina wraca na mapę filmowych wydarzeń. Już 30 października we wszystkich kinach sieci Multikino filmy będzie można oglądać z biletem za 10 zł, a kupując dowolny zestaw Dla Dwojga klienci otrzymają butelkę FuzeTea 0,5 gratis.

Święto Kina to ogólnopolska akcja, w której udział biorą największe sieci kin, a także minipleksy oraz kina jednosalowe. Jej ideą jest upowszechnianie sztuki filmowej, szerzenie kinematografii, a przede wszystkim promowanie kina jako rozrywki dostępnej dla wszystkich. To niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć premierowe filmy i bieżący repertuar na dużym ekranie. Tego dnia można nadrobić kinowe zaległości za jedyne 10 złotych (plus opłata serwisowa w przypadku zakupu online).

Ostatnia niedziela października będzie Świętem Kina, ale też świętem widzów, którzy będą mogli zatracić się w niezwykłych filmowych opowieściach i odciąć od rzeczywistości na kilka godzin. Przy szalejących wszędzie cenach branża kinowa wychodzi naprzeciw widzom obniżając koszt wyjścia do kina, by mogli zobaczyć wybrany film i skorzystać z rozrywki na najwyższym poziomie za symboliczną opłatą. Repertuar na ten dzień jest tak różnorodny – od komedii romantycznych, przez kino akcji i familijne, po horrory i filmy biograficzne, zarówno rodzime obrazy, jak i światowej sławy produkcje, że każdy znajdzie coś dla siebie. W wybranych Multikinach będzie można nadrobić filmowe zaległości i zobaczyć tegoroczne hity „Top Gun: Maverick” i „Minionki: wejście Gru” lub zobaczyć przedpremierowo film „Chrzciny”, który wejdzie do kin 18 listopada br.

30 października br., podczas Święta Kina, kupując w Multikinie dowolny zestaw Dla Dwojga widzowie otrzymają butelkę FuzeTea 0,5 gratis (akcja będzie trwała do wyczerpania zapasów).

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę cookies
© All rights reserved
ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica