Godziny otwarcia pon.-sob.
9:00 - 21:00
Plan centrum

Zakończona
Powrót do listy

WEEKEND CIEKAWOSTEK w Galerii Świdnickiej

Nauka przez zabawę, pod takim hasłem upłynie najbliższy weekend w Galerii Świdnickiej, która przygotowała szereg atrakcji dla swoich najmłodszych gości.

W sobotę, 12 listopada w godzinach 12.00-14.30 odbędą się już drugie Mistrzowskie Rozrywki Umysłowe. Dzieciaki zmierzą się z różnego rodzaju quizami, szaradami, łamigłówkami , które z pewnością pozytywnie wpłyną na młode, kreatywne i pełne wyobraźni umysły. Galeria Świdnicka przewidziała bardzo miłe upominki dla wszystkich uczestników zabawy (w tajemnicy zdradzimy, że to zaproszenia na lody z kawiarni CHOICE), najlepsi specjaliści od łamigłówek otrzymają nagrody, m.in. bilety do kina.

Drugi dzień WEEKENDU CIEKAWOSTEK, czyli niedziela 13 listopada, to propozycja dla małych odkrywców, którzy poznają prawdziwe „Bursztynowe Tajemnice”.  Podczas imprezy dzieci wykonają doświadczenia z bursztynem, przyswoją sporą dawkę informacji poprzez różnego rodzaju gry i zabawy, a na pamiątkę zabiorą do domu własnoręcznie wykonane obrazy wyklejane bursztynem czy trójwymiarowe drzewka wykończone „Złotem Bałtyku”. Niedzielna zabawa odbędzie się w godzinach 13.00-17.00.

Zapraszamy serdecznie i jak zawsze życzymy Miłego Dnia.

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę cookies
© All rights reserved
ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica