Godziny otwarcia pon.-sob.
9:00 - 21:00
Plan centrum

Aktualności
Powrót do listy

Weekend z Coca Cola w Multikinie!

Odbierz darmowy bilet na listopadową premierę!

Od 28 do 30 października na widzów w Multikinie czekają nie tylko najlepsze filmowe premiery, ale również weekend z Coca Cola! Klienci kupując duży zestaw z Coca Colą odbiorą bilet na dowolny film z listopadowego repertuaru!

W weekend od 28 do 30 października w kinach sieci Multikino premierowo można będzie zobaczyć polską komedię „Bejbis” z Martą Żmudą Trzebiatowską i  Grzegorzem Małeckim w rolach głównych oraz produkcję DC „Black Adam” oraz trzy horrory: „Egzorcyzmy siostry Ann”, „Halloween. Finał” oraz „Goście”. Ponadto w repertuarze nadal można znaleźć „Johnnego” o ks. Kaczkowskim i film dokumentalny „Ania” o Annie Przybylskiej. Widzowie, którzy między 28 a 30 października br. wybiorą się do Multikina mogą skorzystać z weekendu z Coca Cola! Klienci kupujący duży zestaw z Coca Colą otrzymają voucher, który od 1 do 30 listopada br. będą mogli wymienić na bilet na dowolny film z repertuaru sieci Multikino.

Jakie filmy w listopadzie będzie można zobaczyć w Multikinie? W premierowym repertuarze znajdą się między innymi: komedia „Listy do M. 5”, film anime „One Piece Film: Red”, najnowsza produkcja Marvela „Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu”, dwa polskie filmy „Chrzciny” i „Nie cudzołóż i nie kradnij” oraz animacja Disney’a „Dziwny świat”.

Weekend z Coca Cola odbędzie się między 28 a 30 października we wszystkich 45 kinach sieci Multikino: Biała Podlaska, Bydgoszcz, Czechowice-Dziedzice, Elbląg, Gdańsk, Głogów, Gorzów Wielkopolski, Jaworzno, Kalisz, Katowice, Kielce, Kłodzko, Koszalin, Kraków, Leszno, Lublin, Łódź, Mielec, Olsztyn, Poznań Malta, Poznań 51, Poznań Stary Browar, Pruszków, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Sopot, Szczecin, Świnoujście, Świdnica, Tarnów, Tychy City Point, Tychy Park Gemini, Wrszawa Atrium Reduta, Warszawa Młociny, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Warszawa Targówek, Warszawa Wola, Włocławek, Wrocław Pasaż, Zabrze, Zgorzelec.

Bilet nabyty między 28 a 30 października br. nie będzie podlegał wymianie na wydarzenia specjalne. Regulamin akcji oraz szczegółowy repertuar są dostępne na stronie www.multikino.pl i w aplikacji mobilnej.

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę cookies
© All rights reserved
ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica