Godziny otwarcia pon.-sob.
9:00 - 21:00
Plan centrum

Aktualności
Powrót do listy

Zaczytana Galeria Świdnicka zaprasza do wspólnej lektury…

„Czytaj dzieciom, bo warto” to hasło i zarazem nazwa ogólnopolskiej akcji w ramach, której odbywa się dwudniowy event animacyjny 17 i 18 października w godzinach 11.00-18.00 w Galerii Świdnickiej.

Podczas spotkania z książką animatorzy Grupy Artystycznej Fifik i Pepe oraz Przyjaciele zaproszą uczestników eventu nie tylko do wspólnej lektury, ale również do zabawy. Dla dzieci organizatorzy przygotowali takie atrakcje jak modelowanie baloników, malowanie twarzy, wielkie klocki, fotostandy, dmuchany zamek do skakania, gry i zabawy z książkowymi nagrodami.

To będzie wyjątkowy weekend pełny książkowych opowieści i świetna okazja do przypomnienia sobie znanych i lubianych baśni, a także poznania nowych, wyszukanych opowieści.

Akcja w różnych regionach Polski cieszy się dużą popularnością-organizatorzy liczą, że również mieszkańcy Świdnicy aktywnie włączą się do wspólnego czytania i odwiedzą najbardziej zaczytaną galerię w regionie.

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę cookies
© All rights reserved
ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica