Godziny otwarcia pon.-sob.
9:00 - 21:00
Plan centrum

Aktualności
Powrót do listy

11. urodziny Galerii Świdnickiej z atrakcjami z filmowego świata superbohaterów!

W tym roku Galeria Świdnicka obchodzi swoje 11. urodziny. Z tej okazji zapraszamy na rodzinne wydarzenie, podczas którego najmłodsi przeniosą się do świata bohaterów z filmów: Transformers, Spider-Man, Wojownicze Żółwie Ninja.

W sobotę, 22 kwietnia, czekać na Was będzie moc atrakcji:

  • Spider-Man City, gdzie każdy miłośnik znanego na całym świecie superbohatera będzie mógł zrobić sobie z nim zdjęcie, spróbować swoich sił na konstrukcji wspinaczkowej, zagrać w gry na PlayStation i pobawić się w strefie zabawek Hasbro.
  • Strefa robotów, gdzie spotkać będzie można spotkać z ogromnego Transformersa Optimusa Prime’a i zrobić zdjęcie z Bumblebee, dodatkowo na miłośników filmu czekać będą gry na PlayStation i strefa zabawek Hasbro.
  • Strefa żółwiowych zabawek związanych z bohaterami filmu Wojownicze Żółwie Ninja.
  • Strefa kinowa z popcornem dla każdego.
  • Konkursy z fantastycznymi nagrodami.

Impreza związana jest z nadchodzącymi premierami najnowszych filmów: Spider-Man: Poprzez Multiwersum, w kinach od 2 czerwca, Transformers: Przebudzenie Bestii, w kinach od 9 czerwca, Wojownicze Żółwie Ninja: Zmutowany Chaos, w kinach od 2 sierpnia.
Wydarzenie odbędzie się w strefie restauracyjnej Galerii Świdnickiej już w sobotę, 22 kwietnia, w godzinach 11.00-19.00. Zapraszamy.

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę cookies
© All rights reserved
ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica