Godziny otwarcia pon.-sob.
9:00 - 21:00
Plan centrum

Zakończona
Powrót do listy

Food Truck Show po raz pierwszy w Świdnicy !

Food trucki staną pod Galerią Świdnicką.
Burgery, frytki i pizza, ale też owoce morza, chińskie pierogi, a także gofry, lody, donaty – restauracje na kółkach, czyli food trucki zawojowały polskie miasta i stały się obowiązkowym elementem ich krajobrazu.
Food Truck Show to świetna okazja do skosztowania kuchni z różnych zakątków świata. Przed wejściem do Galerii Świdnickiej przy ulicy Westerplatte, 13 i 14 sierpnia stanie 10 food trucków z najróżniejszymi przysmakami.
Food Truck Show to nie tylko jedzenie, ale również sposób na spędzenie czasu z przyjaciółmi i rodziną. Organizatorzy zadbają o to, aby czas oczekiwania na jedzenie umilić różnego rodzaju atrakcjami m.in. muzyką na żywo, o którą zadba wszechstronny świdnicki DJ – Slime.

Znajdzie się również coś dla najmłodszych, przed głównym wejściem staną dwa wielkie dmuchańce, z których dzieci będą korzystać zupełnie za darmo, a grupa animatorów zadba o ciekawe gry i zabawy.

Na Food Truck Show zapraszamy w następujących godzinach:
– 13 sierpnia (sobota): 12:00 – 21:00
– 14 sierpnia (niedziela): 12:00 – 18:00

Lista food trucków aktualizowana będzie systematycznie pod tym wydarzeniem:

https://www.facebook.com/events/1752538851671391/?active_tab=posts

ZAPRASZAMY  I  ŻYCZYMY SMACZNEGO !

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę cookies
© All rights reserved
ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica