Godziny otwarcia pon.-sob.
9:00 - 21:00
Plan centrum

Zakończona
Powrót do listy

„FUNTASTYCZNA SOBOTA” W GALERII ŚWIDNICKIEJ

Już 19 września wszyscy mali i Ci trochę więksi fani wszelkiego rodzaju gier, zabaw zręcznościowych i zdrowej rywalizacji mogą sprawdzić swoje umiejętności w Galerii Świdnickiej.

Niespodzianka, która skierowana jest do nieograniczonej wiekiem grupy odbiorców, to Eliminacje do mistrzostw Polski RUMMIKUB. Gra oparta jest na podobnych zasadach co znany karciany Remik. RUMMIKUB produkowany w 25 wersjach językowych, sprzedał się dotąd w ponad kilkudziesięciu milionach egzemplarzy. Jest aż czterokrotnym zdobywcą tytułu „GRY ROKU” – w tym również w Polsce, a w roku 1997 został okrzyknięty najlepiej sprzedająca się grą w USA. O wielkiej popularności gry świadczy pewna ciekawostka z nią związana. Otóż,  jeśli ułożyłoby się wszystkie wyprodukowane kostki Rummikuba tak, aby jeden ich koniec stykał się z drugim, utworzyłyby linię, która okrążyłaby ZIEMIĘ dwuipółkrotnie.

FUNTASTYCZNA SOBOTA:

Zawodnicy zakwalifikowani do następnego etapu będą walczyć o występ w międzynarodowych rozgrywkach organizowanych w Berlinie. Czekają fantastyczne nagrody, a organizatorzy zapewniają, że wszyscy zawodnicy mogą liczyć na upominek.

Jednak to nie wszystkie atrakcje jakie przygotowała Galeria Świdnicka. Na dzieci i młodzież czekać będą stanowiska do gier ruchowych na konsoli XBOX Kinect, przygotowane przez MEDIA EXPERT.

Wszystkich młodych odkrywców z pewnością zaciekawi GEOzabawa, dzięki której dzieci staną się na chwilę paleontologami i odkrywać będą prehistoryczne ślimaki, amonity, trylobity, itp., a przede wszystkim świetnie się przy tym bawić. Każdy uczestnik otrzyma zestaw narzędzi dzięki, którym będzie mógł sam dokonać znaleziska, a odnaleziony skarb zabierze do domu.

Natomiast dla wszystkich którzy lubią wszelkiego rodzaju łamigłówki czekać będą Świdnickie Rozrywki Umysłowe, czyli rebusy, quizy, szarady i mnóstwo konkursów z nagrodami. Organizatorzy przewidzieli różne poziomy trudności odpowiednio dopasowane do wieku.

FUNTASTYCZNA SOBOTA, to dzień w którym nikt nie będzie się nudził. Zapraszamy 19 września od godziny 14.00 do Galerii Świdnickiej.

Miłego dnia 🙂

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę cookies
© All rights reserved
ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica