Godziny otwarcia pon.-sob.
9:00 - 21:00
Plan centrum

Aktualności
Powrót do listy

Kolejne bezpłatne badania dla mieszkańców Powiatu Świdnickiego w ramach akcji „Nasze Zdrowie”

Powiat Świdnicki wraz z Galerią Świdnicką zapraszają w dniu 10 października (sobota) w godzinach od 13.00 do 18.00 do Galerii Świdnickiej na specjalistyczne badania ostrości wzroku i słuchu, porady dietetyka wraz z analizą składu masy ciała i wieku metabolicznego, porady lekarza rodzinnego w zakresie postępowania z osteoporozą, ocena zmian skórnych przez lekarza dermatologa, wykrywanie wad postawy, szczególnie u dzieci i młodzieży, badanie poziomu cukru i cholesterolu, pomiar ciśnienia tętniczego, spirometria, masaż relaksacyjny twarzy i dłoni oraz na stoisko profilaktyki raka piersi i jajnika.

Zachęcamy również Państwa na badanie densytometryczne w kierunku osteoporozy wykonywane z kręgosłupa lędźwiowego lub szyjki kości udowej, które przeprowadzone zostanie w specjalnym OSTEOBUSIE zaparkowanym przy bocznym wejściu do Galerii Świdnickiej przy ulicy Miłego Dnia.

Badania w OSTEOBUSIE odbywać się będą w godzinach od 10.00 do 18.00.

Dodatkowo, najmłodszych uczestników akcji zapraszamy do wspólnej zabawy na specjalnie przygotowanej na ten dzień ogromnej grze planszowej „Bieg po zdrowie”, nie zabraknie także konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, a sklep Media Expert przygotuje stanowisko ruchowych gier komputerowych.

Realizatorami akcji są: SP ZOZ w Świdnicy, Audio-Care Aparaty Słuchowe, NZOZ Praktyka Lekarza Rodzinnego Danuta Łydźba, Vitaderm Gabinet Dermatologii Leczniczej, Estetycznej, Laserowej lek. med. Wioletta Paluszak, NZOZ Ars Medica w Świdnicy, NZOZ Centrum Rehabilitacji PROMYK w Świebodzicach, Szkoła Policealna Służb Społecznych i Medycznych w Świdnicy, Gabinet Dietetyczny „Dietaminka” w Świdnicy, Wojewódzki Ośrodek Koordynujący Programy Profilaktyczne we Wrocławiu.

Zapraszamy do sprawdzenia swojego stanu zdrowia i miłego spędzenia czasu w Galerii Świdnickiej.

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę cookies
© All rights reserved
ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica