Godziny otwarcia pon.-sob.
9:00 - 21:00
Plan centrum

Aktualności
Powrót do listy

Zmiany od 28 listopada 2020

Od 28 listopada wszystkie sklepy i wyspy handlowe w Galerii Świdnickiej są ponownie otwarte.

Zgodnie z najnowszymi wytycznymi, w sklepach obowiązywać będzie ograniczona liczba klientów:

  • sklepy do 100m² – 1 osoba na 10 m²
  • sklepy powyżej 100 m² – 1 osoba na 15 m²

Nieczynne pozostaje kino Cinema 3D, klub Fitness World oraz sala zabaw Kinder Planeta.

Co prawda lokale gastronomiczne nie mogą nadal prowadzić działalności stacjonarnej, ale restauracje Marrakesz i KFC realizują zamówienia na wynos i z dowozem, a kawiarnia Choice serwuje swoje pyszności na wynos.

Godziny otwarcia centrum nie uległy zmianie, a parking czynny jest w godzinach otwarcia. Zapraszamy od 9 do 21 i od 10 do 20 w niedziele handlowe. Najbliższe niedziele handlowe to 6, 13 i 20 grudnia.

Od poniedziałku do piątku w godzinach 10-12 w sklepach spożywczych, drogeriach i aptekach wciąż obowiązują godziny dla seniorów.

Przypominamy, że niezmiennie obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa w przestrzeni publicznej. Prosimy również o zachowywanie odpowiedniego dystansu pomiędzy osobami i odpowiednią higienę dłoni lub korzystanie z rękawiczek ochronnych podczas zakupów.

Do Waszej dyspozycji, przy każdym wejściu oraz przy toaletach znajdują się dozowniki z płynem dezynfekującym. Wszelkie elementy powierzchni wspólnych, z którymi wszyscy mamy bezpośredni kontakt są dezynfekowane kilkukrotnie w ciągu dnia.

Życzymy udanych i bezpiecznych zakupów.

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę cookies
© All rights reserved
ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica